M E R S İ N T E M İ Z L İ K Ş İ R K E T İ M

İster bir mağaza, ister bir ofis binası veya plaza olsun, iş yerinizin temizliğini korumanızın ne kadar önemli olduğunu biliyorsunuz.

dış cephe temizliği

Peki ya dış cephe? Bulunduğunuz binanın cephesi, müşteri veya ziyaretçilerin göreceği ilk unsurdur ve bu sizin hakkında bir intiba oluşturabilir. Dolayısıyla binanızın dışarıya bakan kısımlarını temiz tutmanız son derece önemlidir.

Dış Cephe Temizliği: İşletmenizin Dışarıya Açılan Yönü

Dış cephe temizliği, bir binanın dış cephesinin herhangi bir kir, leke ve kirletici maddelerden arındırılması işlemidir. Cephe genellikle girişin bulunduğu binanın ön kısmını ifade eder. Bina cephesi ve mağaza önü temizliği, işletmenizin görünümünü korumanın önemli bir parçasıdır.

işletmenizin dışarıya açılan kapısı

Temiz ve çekici bir bina, estetik açıdan kirli bir binaya göre çok daha hoş görünür. Yeni görünen bir cephe, işinizin kalitesini belirlemeye yardımcı olur, daha sıcak ve misafirperver bir kurumsal kimliğe bürünmenizi sağlar.

Bu nedenle, ziyaretçi ve iş birlikçilerinizi etkilemek istiyorsanız, binanızın cephesinin en iyi durumda olduğundan emin olmanız önemlidir.

İşletme ve ofis gibi ticarethanenizin dış cephesini temiz tutmak için profesyonel bir yardıma ihtiyacınız olabilir. Firmamız bu konuda uzman bir ekibe ve hatırı sayılır bir tecrübeye sahiptir. Bizimle iletişime geçerek dış cephe temizlik ihtiyacınızı sorunsuz bir şekilde giderebilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Binanızın dış cephesini kendiniz de temizleyebilirsiniz. Ancak bu konu son derece ciddiye alınması gereken bir iştir. Zira yanlış kullanılan bir malzeme dış cephenizin görünümü için önemli bir sorun yaratabilir.

neden bizi tercih etmelisiniz

Bundan daha da önemlisi, dış cephe evlerde yapılan cam temizliğine benzemez. Güvenlik önemleri alınması şarttır. Özellikle yüksek katlı binalarda yapılan cephe temizliği hayati ölçüde önemlidir.

Bu durumda yapmanız gereken profesyonel bir temizlik şirketi ile iletişime geçmektir. Bu konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

neden biz

Deneyimli ve uzman personellerden oluşan deneyimli ekibimiz, ne zaman isterseniz dış cephe temizliğinizi büyük bir hassasiyetle gerçekleştirir.

Firma olarak, dış cephe temizlik hizmetlerini yerine getirirken;

 • Alınması gereken tüm güvenlik önemlerine riayet ederiz.
 • Dış cephe konusunda eğitimli profesyonellerden oluşan bir ekibe sahibiz.
 • Vinç, merdiven ve teleskopik sopa temizleyici gibi ekipmanlar kullanırız.
 • Metal, duvar ve cam kaplama gibi farklı yapıdaki dış yüzeyleri pratik bir şekilde temizleriz.
 • Bina yüzeyi ve camlarınız için özel kimyasallar kullanarak dış cephenizi kirlerden arındırırız.
 • Binanızın üzerinde inatçı lekeler bulunabilir. Tüm bu lekeleri pratik ve güvenli bir şekilde kolayca çıkartırız.

Dış Cephe Temizliğinde Kullandığımız Malzemeler

Güvenilir bir temizlik firmamız, dış cephe temizliğinde birbirinden farklı malzeme grupları ile kalıcı çözümler sunmaktadır. Örnek vermek gerekirse şu malzemeler ile dış cephenizi kirlerden arındırarak daha temiz bir görünüm elde etmenizi sağlarız.

 • Cam çizik giderici seryum oksit malzeme
 • Deterjan solüsyonları
 • Farklı sünger ve fırça çeşitleri
 • Mikrofiber bezler
 • Ahşap temizleyiciler
 • Kırmalı veya sepetli vinç
 • Basınçlı yıkama malzemeleri
 • Buharlı temizleyici ürünleri

Bunlara ek olarak ihtiyaç olan daha farklı malzeme çeşitleri ile de dış cephe temizliğini başarıyla yerine getiririz. Temizlik esnasında modern bir anlayışla pratik ve çözüm odaklı yöntemleri kullanırız.

kullandığımız malzemeler

Dış cephe temizliği konusunda bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin. Randevunuzu ayırttıktan çok kısa bir süre sonra hijyenik ve temiz dış cephenizle farkınızı ortaya koyabilirsiniz.