M E R S İ N T E M İ Z L İ K Ş İ R K E T İ M

Cam temizliği kimine göre oldukça önemlidir, kimine göre genel ve destekleyici ev temizliğine yardımcı olan bir aktivitedir.

cam temizliği

Bize göre ise cam temizliği, bir evin dış dünyayı algılama kriterini belirleyen bir unsurdur. Ev camlarının temiz olması, evden dışarıya bakarken ruhsal ve fiziksel bir ferahlık yaratır. Bu nedenle genel bir ev temizliğinden bahsederken cam temizliği üzerinde titizlikle durmak gerekir.

Eğer cam temizleme konusunda profesyonel bir yardım almak istiyorsanız, bizi tercih edebilirsiniz. Donanımlı ekibimiz ve sektör tecrübemiz ile bu konuda ihtiyacınızı karşılamak için hazırız. Hemen bizimle iletişime geçin ve evinizdeki her bir camın en ince ayrıntısına kadar temiz olmasını sağlayalım.

Detaylı Cam Temizliği İçin Hizmetinizdeyiz

Cam temizliği, firmamızın sunduğu temizlik hizmetleri arasındadır. Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde eğitim ekibimiz ve özel ekipmanlarımız ile hemen temizlik sürecine başlarız.

detaylı cam temizleme

Firmamızı ister periyodik olarak isterseniz de ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir zamanda arayarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Evinizin hangi katta olduğu fark etmez; firmamız yüksek katlardaki evlerin camlarını titiz bir çalışma ile başarılı bir şekilde temizleme ve silme potansiyeline sahiptir. Bunun yanı sıra sadece eviniz için değil; aynı zamanda da

 • Ofis
 • Şirket
 • Mağaza
 • Dış cephe

gibi yapıların camlarını temizletmek için de bize başvurabilirsiniz. Firma olarak bize ulaştığınız ilk andan itibaren yüksek bir memnuniyet sunmaya odaklanırız.

Cam Temizliği ve Ayrıntılı Bir Hijyen

Firmamız ev, ofis ve işyeri camlarınızı titiz bir çalışma sonucu temizlemektedir.

 • Camların iç ve dış yüzey olarak temizlenmesi
 • Pencere doğramalarının ve çerçevelerinin silinmesi
 • Cam ve çerçeve yüzeyinin çekpas ve özel bezler ile temizlenmesi

Firmamız yukarıdaki kriterleri göz önüne bulundurarak cam temizliği işlemini yerine getirmektedir. Tüm bunları gerçekleştirirken özel ekipmanlar kullanılmaktadır.

Cam Temizliğinde Kullandığımız Ekipmanlarımızın Özellikleri

Cam temizlerken bazı leke ve kirler, inatçı olabilir. Bu tarz istenmeyen tabakalar için özel temizlik ekipmanları kullanmak gerekmektedir.

ekipmanlar

Firmamız, kir ve lekeleri yok etmek için farklı ürün çeşitliliğiyle hizmet vermektedir.

 • Kullandığımız temizlik malzemeleri sıvı deterjanlardan oluşmaktadır. Çünkü katı madde ve partikül barındıran deterjanlar, cam temizliğinde istenmeye sonuçlara yol açabilir.
 • Cam temizliğinde yapılan önemli hatalardan biri de gazete kağıdı ve sıradan bez kullanmaktır. Bu tarz maddelerin uyguladığı baskılar cama zarar verebilir. Firmamız bu konuda özel bezler kullanmakta ve camları hassas bir şekilde temizlemektedir.
 • Temizlik ekipmanlarımız modern ve günümüzün anlayışına uygun araç gereç ve temizlik malzemelerinden oluşmaktadır.
 • Kullandığımız kaliteli temizlik ürünleri ile camlarınızın temiz kalma süresi uzamaktadır. Böylece camlarınızı uzun bir süre hijyenik ve temiz bir şekilde görebilirsiniz.

Gerek ev camlarını gerekse ofis/işyeri camlarını temizlerken alınması gereken tüm güvenlik önemlerini almaktayız.

Dolayısıyla firmamız cam temizliğinde hem sizin hem de ekibimizin sağlığını riske atacak herhangi bir uygulamada asla bulunmamaktadır. Gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilir, ne zaman isterseniz camlarınızın pırıl pırıl bir görümünde olmasını sağlayabilirsiniz.